Acana Pacifica 340g Zpět na přehled produktů

Acana Pacifica 340g

ACANA PACIFICA - PRO PSY VŠECH PLEMEN A VELIKOSTÍ krmivo ACANA Pacifica v sobě odráží bohatý úlovek z kanadských tichomořských vod a vyznačuje se obsahem tichomořského lososa, sledě a platýse – vše je dodáváno čerstvé každý den z North Vancouver Island.

Bohatá rozmanitost čerstvých, volně lovených ryb, která je obsažena v krmivu ACANA poskytuje vysoký zdroj proteinů, které představují přirozenou stravu Vašeho psa a prospívají jeho špičkové kondici.

Krmivo ACANA neobsahuje obiloviny a snižuje tak množství nechtěných sacharidů, vyznačuje se obsahem místního ovoce a zeleniny, které jsou bohatým zdrojem přírodních fytoživin.

Vyrobeno z našich místních nejlepších a nejčerstvějších surovin. Krmivo ACANA udržuje Vašeho psa zdravého a silného. 60% RYB

Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vašeho psa! Krmivo obsahuje plných 60% výživných ryb.ACANA Pacifica odpovídá přirozené stravě Vašeho psa, která je bohatá na obsah proteinů a rozmanitost čerstvých, místních ryb a napodubuje tak rozmanitost a čerstvost, kterou pro Vašeho psa zamýšlela sama Matka Příroda.

Kanadští lososi – loví se v tichomořských vodách u North Vancouver Island a jsou dodáváni čerství každý den

Sledi lovení ve volné přírodě – z North Vancouver Island a jsou dodáváni čerství každý den

Platýsi lovení ve volné přírodě – z North Vancouver Island a dodáváni čerství každý den

Garantované jako vhodné pro lidskou spotřebu, naše místní suroviny jsou skutečně čerstvé, takže nikdy mražené a přijíždějí bez konzervantů každý den.

ČERSTVÉ MÍSTNÍ OVOCE & ZELENINA b obsahuje celých 40% ovoce & zeleniny včetně jablek Red Delicious, hrušek Bartlett ze slunečného údolí Okanagan, dýně máslové, brambor Burbank a listů špenátu z úrodných polí místních prérijních farem – vše je plné zdraví prospěšných látek, které podporují špičkové zdraví a imunitu Vašeho psa.

BEZ OBILOVIN & S MALÝM MNOŽSTVÍM SACHARIDŮ

Bohaté na obsah proteinů a nízký obsah sacharidů tak, aby napodobilo přirozenou stravu Vašeho psa. ACANA Pacifica neobsahuje vysokoglykemické obiloviny, jako je např. rýže a kukuřice

Dlouho spojované s obezitou a cukrovkou, vysokoglykemické obiloviny způsobují rychlé kolísání hladiny cukru v krvi Vašeho psa.

Bez obilovin a s malým množstvím sacharidů, krmivo ACANA způsobuje menší kolísání hladiny cukru v krvi Vašeho psa, ale v delším časovém intervalu, takže citlivost na inzulin je přijatelnější a ukládání tuků je sníženo, což prospívá jeho špičkové kondici.

LEPŠÍ KŮŽE & SRST

My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Pacifica v ve šťávě z Omega-3 (DHA a EPA)ze sledů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vašeho psa.

ZVÝŠENÝ METABOLISMUS

Organická mořská zelenina a byliny včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují citlivé trávicí ústrojí Vašeho psa.

DODÁVÁNO ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN

ACANA Pacifica se vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí místních surovin, které jsou chovány nebo loveny lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Jsou garantovány jako vhodné pro lidskou spotřebu a dodávány do našich dveří čerstvé každý den!

SLOŽENÍ

Vykostěný losos, moučka z lososa, moučka ze sledě, moučka ze síha*, zelený hrách, červená čočka, celé brambory, vykostěný sleď, vykostěný platýs, sledí olej, polní fazole, řepkový olej, vojtěška sušená na slunci, hrachová vláknina, přírodní rybí aroma, celá jablka, celé hrušky, sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, listy špenátu, brusinky, borůvky, kelp (mořská řasa), kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule, rozmarýna lékařská. *moučka ze síha, která je v krmivu ACANA obsahuje stopy volně chovaného platýse, platýse obrovského a aljašské tresky.

DOPLŇKY

Vitamínové doplňky: vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, chelát zinku, železa, manganu a mědi, selenové kvasnice, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

VYTVOŘENO PRO MASOŽRAVCE

Mohou vypadat odlišně, ale Váš pes sdílí svou anatomii s vlkem šedým – což znamená, že je vyvinut jako masožravec a je přizpůsoben na stravu, která je bohatá na maso, proteiny a tuky.

Krmivo vzniklo na základě tohoto biologického faktu s výživovou analýzou, kterou by Vašemu psovi poskytla sama Matka Příroda. ACANA je plná výživných proteinů z masa a tuků a obsahuje jen omezené množství sacharidů a žádné vysokoglykemické obiloviny.

ZARUČENÁ ANALÝZA

VITAMÍNY

MINERÁLY

Hrubý protein (min.) 33%

Vitamin A 15 KIU/kg

Sodík 0.6%

Hrubý tuk (min.) 17%

Vitamin D3 2000 IU/kg

Chlorid 1.1%

Hrubá vláknina (max.) 5%

Vitamin E 430 IU/kg

Draslík 1.0%

Vlhkost (max.) 10%

Vitamin B1 (Thiamin) 90 mg/kg

Hořčík 0.10%

Vápník (min.) 1.5 %

Vitamin B2 (Riboflavin) 53 mg/kg

Železo 170 mg/kg

Fosfor (min.) 1.2%

Vitamin B3 (Niacin) 320 mg/kg

Zinek 230 mg/kg

Vápník: podíl fosforu
1.3:1
Vitamin B5 (Kyselina Pantothenová)) 43 mg/kg

Měď 20 mg/kg

Omega-6 (min.) 2.5%

Vitamin B6 (pyridoxin) 37 mg/kg

Mangan 23 mg/kg

LA 1.6%

Vitamin B12 0.2 mg/kg

Jód 1.8 mg/kg

Omega 3 (min.) 2.0%

Biotin 0.8 mg/kg

Selen 1.5 mg/kg

EPA (min.) 0.5%

Kyselina listová 4.0 mg/kg

AMINOKYSELINY

DHA (min.) 0.7%

Cholin 2,000 mg/kg

Lysin 2.9%

Omega 6:podíl Omegy 3
1.25:1
Threonin 1.7%

Glukosamin (min.) 700 mg/kg

Methionin 0.89%

Chondroitin sulfát (min.) 900 mg/kg

Isoleucin 1.47%

OBSAH BYLIN

Leucin 2.5%

Kořen čekanky obecné 500 mg/kg

Valin 1.75%

Bobule jalovce obecného 500 mg/kg

Arginin 2.18%

Kořen anděliky lékařské 350 mg/kg

Fenylalanin 1.41%

Květy měsíčku lékařského 350 mg/kg

Histidin 0.7%

Sladký fenykl 350 mg/kg

Tryptofan 0.3%

Lístky máty peprné 300 mg/kg

Cystin 0.3%

Levandule 150 mg/kg

Tyrozin 1.0%

Taurin 0.2%

OBSAH KALORIÍ

ACANA napodobuje stravu s obsahem masa a proteinů, kterou jsou všichni psi vyvinuti jíst, zatímco snižuje obsah sacharidů a vysokoglykemických obilovin, které způsobují zvýšení hladiny krevního cukru a jeho kolísání. V porovnání s komerčními krmivy, krmivo ACANA poskytuje více kalorií z proteinů a tuků a méně kalorií ze sacharidů, snižuje tak riziko obezity a cukrovky a podporuje špičkové zdraví Vašeho psa.

Metabolická energie u ACANA Pacifica je 3512kcal/kg (421 kcal =250ml odměrka). 33% energie pochází z proteinů, 41% pochází z tuku a 26% z ovoce a zeleniny.

Kód: 064992541354
Cena: 129,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks