Acana puppy a junior 340g Zpět na přehled produktů

Acana puppy a junior 340g

Všechna štěňata jsou od přírody masožravci – biologicky vyvinuti na stravu, která je bohatá na různé druhy masa, menší množství ovoce, zeleniny a bylin.

To je důvod, proč je krmivo ACANA Puppy & Junior plné volně chovaných kuřat plemene Cobb a celých vajec z místních prérijních farem, volně lovených platýsů z North Vancouver Island a ovoce a zeleniny z údolí Okanagan – vše je dodávánočerstvé každý den, tudíž plné zdraví prospěšných látek. Krmivo je vyrobeno z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v našich oceněných kuchyních.

BOHATÁ ROZMANITOST MAS

Základní potrava, pro kterou Matka Příroda vyvinula Vaše štěně! Krmivo obsahuje 60% kuřete, ryb a vajec. ACANA odpovídá přirozené stravě Vašeho štěněte, která je bohatá na maso a proteiny. Bohatá rozmanitost čerstvých mas v krmivu ACANA napodobuje rozmanitost a čerstvost, kterou zamýšlela sama Matka Příroda.

Kuřata Cobb – volně chovaná a dodávána čerstvá každý den z místních prérijních farem

Vejce typu A – dodávána čerstvá a celá každý den z místních prérijních farem

Volně lovení platýsi – dodáváni čerství každý den z přímořských vod u North Vancouver Island

Garantované, jako vhodné pro lidskou spotřebu, naše místní suroviny jsou skutečně čerstvé – takže nejsou nikdy mražené nebo zpracované a přijíždějí čerstvé a bez konzervantů každý den.

ČERSTVÉ MÍSTNÍ OVOCE & ZELENINA

ACANA Puppy & Junior se vyznačuje celými 20% zdravého ovoce & zeleniny včetně jablek Red Delicious, hrušek Bartlett, dýně máslové a brambor Burbank – vše je dodáváno čerstvé každý den z našich bohatých úrodných polí a slunečného údolí Okanagan. Suroviny jsou tedy plné přírodních zdraví prospěšných látek, které podporují špičkové zdraví a imunitu Vašeho štěněte.

MALÉ MNOŽSTVÍ NÍZKOGLYKEMICKÝCH SACHARIDŮ

Bohaté na obsah proteinů a nízký obsah sacharidů tak, aby napodobilo přirozenou stravu Vašeho štěněte. ACANA Puppy & Junior neobsahuje vysokoglykemické obiloviny jako je např. rýže a kukuřice. Vysokoglykemické obiloviny spojované s obezitou a cukrovkou způsobují rychlé kolísání hladiny cukru v krvi. To je důvod, proč je v krmivu ACANA jako jediný zdroj nízkoglykemických obilovin hypoalergenní v páře vařený oves. Náš místní v páře vařený oves se tráví pomalu a způsobuje tak menší kolísání hladiny cukru v krvi Vašeho štěněte, ale v delším časovém intervalu, takže citlivost na inzulin je přijatelná a ukládání tuků je sníženo.

LEPŠÍ KŮŽE & SRST

My namáčíme každé sousto krmiva ACANA Puppy & Junior ve šťávě z Omega-3 ze sleďů ulovených volně v oblasti New Brunswick, která podporuje imunitu a zlepšuje stav kůže a srsti – vnější symbol zdraví a vitality Vašeho štěněte.

ZVÝŠENÝ METABOLISMUS

ACANA se vyznačuje organickou mořskou zeleninou a bylinami – včetně bobulí jalovce obecného, květů levandule, vojtěšky sušené na slunci a lístků máty peprné, které zvyšují metabolismus, zatímco vyživují a posilují citlivé trávicí ústrojí Vašeho štěněte.

DODÁVÁNO ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN

ACANA Puppy & Junior se vyznačuje bezkonkurenční rozmanitostí místních surovin, které jsou chovány nebo loveny lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Jsou vhodné pro lidskou spotřebu a dodávány do našich dveří čerstvé každý den!

SLOŽENÍ

Kuřecí moučka, v páře vařený oves, vykostěné kuře, celé brambory, hrách, kuřecí tuk, celá vejce, vykostěný platýs, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, sledí olej, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, sladké brambory, dýně, dýně máslová, pastiňák, mrkev, špenát, brusinky, borůvky, chaluha, kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule.

DOPLŇKY

Vitamínové doplňky: vitamín A, vitamín D3, vitamín E, niacin, riboflavin, kyselina listová, biotin, vitamín B12, chelát zinku, železa, manganu a mědi, selenové kvasnice, mikroorganismy druhu Enterococcus faecium.

VYTVOŘENO PRO MASOŽRAVCE

Mohou vypadat odlišně, ale Vaše štěně sdílí svou anatomii s vlkem šedým – což znamená, že je vyvinuto jako masožravec a je přizpůsobeno na stravu, která je bohatá na maso, proteiny a tuky.

Krmivo vzniklo na základě této biologické skutečnosti a výživová analýza byla vytvořena podle stravy, kterou by Vašemu štěněti poskytla sama Matka Příroda. ACANA je plná výživných proteinů z masa a tuků a obsahuje jen omezené množství sacharidů a žádné vysokoglykemické obiloviny.

ZARUČENÁ ANALÝZA

AMINOKYSELINY

VITAMÍNY

Hrubý protein (min.) 32%

Lysin 2.3%

Vitamin A 21 KIU/kg

Hrubý tuk (min.) 19%

Threonin 1.3%

Vitamin D3 500 IU/kg

Hrubá vláknina (max.) 4%

Methionin 0.6%

Vitamin E 410 IU/kg

Vlhkost (max.) 10%

Isoleucin 1.3%

Vitamin B1 (Thiamin) 99 mg/kg

Vápník (min.) 1.7 %

Leucin 2.4%

Vitamin B2 (Riboflavin) 45 mg/kg

Fosfor (min.) 1.1%

Valin 1.6%

Vitamin B3 (Niacin) 340 mg/kg

Vápník: podíl fosforu
1.5:1
Arginin 2.2%

Vitamin B5 (Kyselina Pantothenová) 53 mg/kg

Omega-6 (min.) 2,50%

Fenylalanin 1.2%

Vitamin B6 (pyridoxin) 45 mg/kg

LA 2.3%

Histidin 0.75%

Vitamin B12 0.3 mg/kg

Omega 3 (min.) 0,90%

Tryptofan 0.3%

Biotin 0.1 mg/kg

EPA (min.) 0,40%

Cystin 0.4%

Kyselina listová 6.0 mg/kg

DHA (min.) 0.4%

Tyrozin 0.8%

Cholin 2,000 mg/kg

Omega 6:podíl Omegy 3
2.8:1
Taurin 0.2%

Glukosamin (min.) 1400 mg/kg

Chondroitin sulfát (min.) 900 mg/kg

MINERÁLY

OBSAH BYLIN

Sodík 0.39%

Kořen čekanky obecné 700 mg/kg

Chlorid 0.45%

Kořen lékořice 500 mg/kg

Draslík 0.75%

Kořen anděliky lékařské 350 mg/kg

Hořčík 0.10%

Pískavice řecké seno 350 mg/kg

Železo 240 mg/kg

Květy měsíčku lékařského 350 mg/kg

Zinek 250 mg/kg

Sladký fenykl 350 mg/kg

Měď 30 mg/kg

Lístky máty peprné 300 mg/kg

Mangan 37 mg/kg

Květy heřmánku lékařského 300 mg/kg

Jód 1.8 mg/kg

Kořen smetanky lékařské 150 mg/kg

Selen 0.8 mg/kg

Saturejka zahradní 150 mg/kg

OBSAH KALORIÍ

ACANA napodobuje stravu s obsahem masa a proteinů, kterou jsou všichni psi vyvinuti jíst, zatímco snižuje obsah sacharidů a vysokoglykemických obilovin, které způsobují zvýšení hladiny krevního cukru a jeho kolísání.

V porovnání s komerčními krmivy, krmivo ACANA poskytuje více kalorií z proteinů a tuků a méně kalorií ze sacharidů, snižuje tak riziko obezity a cukrovky a podporuje špičkové zdraví Vašeho psa.

Metabolická energie u ACANA Puppy & Junior je 3676 kcal/kg (441 kcal =250ml odměrka). 31% energie pochází z proteinů, 43% z kuřecího a rybího oleje a 26% z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

KAŽDÉ ŠTĚNĚ JE JEDINEČNÉ

Stejně jako vy, i Vaše štěně je jedinečné a proto se jeho krmné dávky liší podle druhu plemene, prostředí, věku a aktivity.

To je důvod, proč navrhujeme používat pro začátek tuto tabulku, sledovat váhu Vašeho štěněte a přizpůsobit denní dávku podle jeho potřeb.

Rovněž jej doporučujeme krmit 2x denně a poskytnout mu čerstvou a čistou vodu. Pokud přecházíte z jiného krmiva, změna je pro Vaše štěně významná, jelikož jeho trávicímu ústrojí chvíli trvá, než se přizpůsobí na výživově bohatší krmivo ACANA. 5-7 dní pravidelně přimíchávejte krmivo ACANA, zvyšujte přidané množství každý den tak, aby jste 7. den krmili 100% krmivem ACANA.

Kód: 064992500351
Cena: 89,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks