Brit care indoor cat 400g Zpět na přehled produktů

Brit care indoor cat 400g

Krmivo Monty I´m Living Indoor ze série Brit Care je superprémiové krmivo, které obsahuje výhradně hypoalergenní suroviny – jeho základem je kuřecí maso a rýže. Toto složení má své opodstatnění, jelikož vybrané suroviny zajišťují vysokou snášenlivost krmiva a brání tak výskytu nepříjemných alergických reakcí a potravinových intolerancí. Zajistěte své kočce vyváženou stravu, která bude respektovat její potřeby. Krmivo Brit Care Cat Monty I'm Living Indoor je vyrobeno pro dospělé kočky žijící uvnitř.

Aby kočce žijící v domácnosti nic nechybělo
Každá kočka má své potřeby, které je třeba respektovat. Proto je tu firma Brit a její hypoalergenní krmivo superprémiové kvality Monty I'm Living Indoor, které je vyrobeno speciálně pro dospělé kočky a kocoury žijící uvnitř. Toto krmivo z kuřecího masa a rýže je plné vitamínů, minerálů a obsahuje mimo jiné také rakytník známý svými protizánětlivými účinky, které chrání ledviny a močové ústrojí vaší kočky. Krmivo Brit Care Cat Monty I'm Living Indoor má dokonale vyvážené složení, které se postará o to, aby měl váš kočičí mazlíček plnohodnotnou stravu bohatou na aminokyseliny, stejně jako šelma žijící v divočině.

Aby kočce žijící v domácnosti nic nechybělo
Složení
Dehydratované kuře (22%), rýže, kuřecí moučka (15%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), rýžové otruby, sušená jablka, dehydratovaný krocan (6%), řepné řízky, kuřecí játra (2%), lososový olej, pivovarské kvasnice, psyllium (200 mg/kg), mannan- -oligosacharidy (155 mg/kg), frukto-oligosacharidy (125 mg/kg), extrakt z juky schidigera (85 mg/kg), rakytník (50 mg/kg).

Kód: 8595602505715
Cena: 98,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks