Proplan cat junior kuře 400g Zpět na přehled produktů

Proplan cat junior kuře 400g

Pro Plan Junior se spoustou kuřete je vyvážené krmivo pro koťata od 1 do 12 měsíců, ale také pro březí a kojící kočky. V prvním roce života si kotě buduje imunitní systém, který podporuje jeho zdraví po celý život. Imunitní systém chrání celé tělo – trávicí systém, kůži a srst a také vylučování. Aby se kotě v prvním roce života dobře vyvinulo, musí v potravě přijímat vyvážené dávky základních živin. Živny v Pro Plan Junior se spoustou kuřete jsou sestaveny speciálně tak, aby podporovaly nejdůležitější systémy: trávicí systém, kůži a srst a vylučování. Koťe dostává v krmivu Pro Plan Junior se spoustou kuřete všechny důležité látky pro správný vývoj a dlouhý a zdravý kočičí život.

Veterináři a vědci společnosti Purina vyvinuli pro koťata krmivo Pro Plan Junior se spoustou kuřete, obsahující recepturu OptiStart. Přírodní složky jako kolostrum (část mateřškého mléka), vitamín E, omega 3 a omega 6 mastné kyseliny a základní látky v optimálním poměru, např. zinek podporují obranyschopnost organismu. Přirozené protilátky obsažené v kolostru chrání před škodlivými bakteriemu v trávicím traktu a pomáhají chránit citlivý trávicí systém rostoucích koťat.

Pro Plan Junior se spoustou kuřete zajišťuje výborný start do života:

Obsahuje DHA, mastnou kyselinu obsaženou v mateřském mléce, která je důležitá pro správný vývoj mozku a zraku.
Vysoký obsah proteinů (42%) a energie v optimálním poměru, podporuje zdravý růst Vašeho koťátka.
Malé granulky, které se lehce koušou.
Kvalitní kuře tvoří hlavní složku krmiva a je kočkami výborně přijímáno

Příroda vybavila každou kočku čtyřmi obrannými systémy, které pracují dohromady a chrání tak její zdraví. Jsou to: kůže a srst, trávicí systém, vylučovací systém a imunitní systém. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu pomáhají harmonizovat funkci těchto systémů a tím je i optimálně chránit. Pro Plan Junior se spoustou kuřete obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", který má tyto pozitivní účinky na:

Kůže & srst: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mastné kyseliny z rybího tuku udržují srst hustou a lesklou.
Trávení: nízký obsah uhlohydrátů odlehčuje citlivému trávicímu systému vstřebávání živin, koťe má kvalitní trus.
Vylučování: snížený obsah uhlohydrátů, který při přijímání výživy chrání zatím ještě citlivý trávicí systém koťat a postará se o dobrou konzistenci jejich exkrementů.
Imunita: OptiStart pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost u koťat.

Pro Plan Kitten
Pro Plan krmivo chrání Vaši kočku tím, že pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kůže a srsti a také zdravé trávení. Všechny druhy krmiva Pro Plan byly navrženy veterináři ve spolupráci s experty pro výživu. Pro Plan je kompletní, vyvážené krmivo, které je koncipované s ohledem na věk a aktivitu koček.

Kód: 7613033561870
Cena: 59,00 Kč
Dostupné množství:   Na objednávku

Počet:

ks